Trial Xtreme 3

Trial Xtreme 3 5.9

Motocykl, tor przeszkód i Ty – wciągająca gra na Android

Zalety

  • Dobra grafika
  • Wysoka grywalność
  • Różnorodne tory

Wady

  • Niektóre akrobacje są mało realistyczne

Bardzo dobry
8

Trial Xtreme 3 to zręcznościowa gra na Android. Zadaniem gracza jest pokonywanie skomplikowanych torów motorem i unikanie upadku na ziemię. Trial Xtreme 3 to dobra kontynuacja popularnej serii.

W Trial Xtreme 3 gracz ma jedno zadanie: przejechać tor przeszkód bez wywrotki. Gra oferuje aż 76 poziomów, w czterech odmiennych sceneriach. Za każdy przejechany level gracz dostaje pieniądze, które może wykorzystać w sklepie. W Trial Xtreme 3 można ubrać postać od stóp po czubek głowy: od butów po kask. Można również kupić nowy motor lub pomalować go w nowy wzór. Trial Xtreme 3 pozwala także na porównywanie swoich wyników z innymi graczami i znajomymi z Facebooka.

Sterowanie w Trial Xtreme 3 ma aż dwa tryby. Możemy wybrać tradycyjne przyciski kierunkowe, za pomocą których będziemy kierować motorem. Poza tym mamy możliwość sterowania za pomocą poruszeń telefonem. W tym trybie, na ekranie pojawiają się tylko dwa przyciski – hamulec i gaz.

Grafika w Trial Xtreme 3 jest na dobrym poziomie. Gra działa płynnie i oferuje dopracowane wizualnie i dźwiękowo efekty. Szczególnie dobrze to widać, gdy wybieramy jedną z 4 dostępnych scenerii.

Trial Xtreme 3 to dobra propozycja dla wszystkich fanów dwóch kółek. Gra jest dopracowana i wciągająca.

Trial Xtreme 3

Download

Trial Xtreme 3 5.9

Opinie użytkowników o Trial Xtreme 3